Mateřské centrum Hvězdička, z. s., Benešov
Navigace
Kontaktní informace
MC Hvězdička - herna
budova piaristické koleje,
Masarykovo náměstí 1
Benešov
Kde nás najdete?

MC Hvězdička - tělocvična
budova Jednoty Coop,
Bezručova 1064
Benešov
Kde nás najdete?

Informace o MC Vám rádi poskytneme na
hvezdicka@hvezdicka.info
tel.: 731 197 930
Blanka Škorpová
tel.: 739 636 981
Martina Götzová

Číslo účtu
184696902/0300

Poštovní adresa
Mateřské centrum Hvězdička
Jana Čechová, předsedkyně představenstva
Vančurova 1146,
256 01 Benešov

Mikulášská cesta s čertíkem Bertíkem


ZVEME VÁS NA MIKULÁŠSKOU CESTU S ČERTÍKEM BERTÍKEM NA BENEŠOVSKÁ KOUPADLA

ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 1.12.
Čertík Bertík zdraví všechny malé šikulky a šikuly a zve je na Mikulášskou cestu s Mateřským centrem Hvězdička do areálu Koupadel na Sladovce.
Současná COVID opatření nám bohužel neumožňují uskutečnit naši tradiční mikulášskou besídku. S Mikulášem, Andělkami a čerty za vámi letos nepřijdeme, ale abychom to dětem aspoň trochu vynahradili, přicházíme s naší zábavnou cestou. Jak to bude probíhat?
⭐️Od úterý 1. prosince do neděle 6. prosince (včetně) každý den kdykoliv od 8:00 ráno do 16:30 hodin můžete v areálu Koupadel plnit s dětmi zábavné úkoly. Mimo tento čas bude areál uzamčen.
⭐️Úkolů je celkem 9. V cíli čeká na děti drobná odměna.
⭐️Do areálu vstupujte hlavní branou, dále vás navedou směrovky.
Na co prosíme nezapomeňte:
📍Upozorňujeme, že v místě probíhají ještě drobné dokončovací stavební práce, proto je velmi důležité držet se vytyčené trasy. Pokud po ní půjdete, zvládnete vše suchou nohou. Pokud byste se však vydali mimo ni, pak zejména v první části cesty, hrozí, že se umáčíte. Povrch odpovídá roční době a počasí. Problematická místa pro jistotu ještě označíme.
📍Cesta je určená pro individuální zábavu, nejde o hromadnou akci. Proto, prosíme, snažte se chodit s dětmi jen v úzkém kruhu rodiny. Pokud by se mohlo stát, že se na startu, v průběhu či v cíli setkáte s jinou skupinkou, počkejte až odejdou a místo se pro vás po nich uvolní.
📍Nezapomeňte na roušky, rozestupy a desinfekci rukou (ta je na vás – na místě desinfekce nebude).
📍Myslete na to, že cesta je tu i pro naše další malé kamarády, takže odměnu si berte jen jednu pro každé dítě /myšleno komplet odměn složený ze 3 menších), aby zbylo i na ostatní. Předměty, které použijete na stanovištích, vracejte zpět na původní místo.
📍Pokud byste si s něčím nevěděli rady, nebo nás chtěli upozornit, že odměny docházejí, nebo že stezka je někde poškozená, zavolejte Martině na tel. 739 636 981.
❤️Budeme moc rádi, když si s dětmi stezku užijete. Jestli nás chcete potěšit, napište nám, jak se vám tento nápad i samotná stezka líbí. A taky posílejte fotky 📸.
⭐️A pokud byste nás chtěli podpořit v těchto komplikovaných časech, kdy se i přes všechna ta omezení snažíme v Benešově organizovat zábavu pro rodiny s dětmi, budeme vám vděčni za finanční příspěvek na číslo účtu 184696902/0300.
💚Děkujeme panu Ratajovi z Technických služeb Benešov, že nám umožnil na Koupadlech akci uspořádat. Děkujeme též Bohunce Zemanové z
Posázaví
o.p.s. a panu Tomáši Jeníčkovi z Kulturního informačního centra, s.r.o., že nám přispěli částí odměn.

Zpět na úvodní stranu


| Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka | Vydáno dne 29. 11. 2020 | 480 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Fotogalerie

Fotografie z našich akcí naleznete na rajce.cz nebo na facebook.com
Faceobook
Názory, postoje a komentáře můžete sledovat nebo vkládat na facebook.comMC Hvězdička je členem Sítě pro rodinu z. s. a partnerem Posázaví, o.p.s.
Copyright © 2007 MC Hvězdička Benešov, Pražská 126, budova B2, Benešov
tel.: 739 636 981, email: hvezdicka@hvezdicka.info