Jak můžete Hvězdičce pomoci překonat období spojené s koronavirem?

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 21. 11. 2020

Milí přátelé a kamarádi Mateřského centra Hvězdička,

moc nás mrzí, že v době bezpečnostních opatření proti koronaviru, jsme pro vás nemohli organizovat kroužky, kurzy, herničku a nejrůznější akce a aktivity.

⭐️ Jsme moc rádi, že jste se všichni v tak hojném počtu zúčastnili v listopadu 2020 čarodějné stezky s Matyldou na Konopišti (v počtu 1026) a v prosinci 2020 mikulášské cesty s čertíkem Bertíkem na Sladovce na Koupadlech (v počtu 483), které jsme pro vás organizovali jako alternativu za akce, které pro vás každoročně pořádáme. A to Halloweenský lampionový průvod a Mikulášskou besídku s pohádkou s Mikulášem, andělkou a čerty.
A v dubnu 2021 velikonoční cesty se zajíčkem Ušáčkem na Koupadlech na Sladovce (v počtu 575).

❤️ Velkou radost nám udělali zaslané fotografie, milé komentáře, slova chvály a poděkování, to nás velmi potěšilo.

💛Pravdou, ale je, že z finančního hlediska stále neprožíváme lehké časy. Budeme vám vděčni za jakýkoliv příspěvek na náš účet 184696902/0300. Do zprávy k převodnímu příkazu napište své jméno nebo vzkaz pro nás. Po dohodě vám můžeme vystavit darovací smlouvu.
Nově i pomocí QR kódu.


Těšíme se, až se zase věci vrátí do starých dobrých kolejí a my budeme moci bez obav a s velkou radostí organizovat pro vás a vaše děti naše akce a aktivity, tak jak jsme všichni zvyklí.


Děkujeme ❤️

 Zpět na úvodní stranu

Zpět na jak nám můžete pomoci