Jak můžete Hvězdičce pomoci překonat těžké časy s koronavirem?

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 21. 11. 2020


Milí přátelé a kamarádi Mateřského centra Hvězdička,

moc nás mrzí, že v době bezpečnostních opatření proti koronaviru, pro vás nemůžeme organizovat kroužky, kurzy, herničku a nejrůznější akce a aktivity.
Prosíme přečtěte si následující řádky a budeme moc rádi, když zůstanete s námi a třeba nám trochu pomůžete.


🧹V těchto dnech pro vás na Konopišti organizujeme Stezku s čarodějnicí Matyldou. Radost nám uděláte, když ji vyzkoušíte a napíšete nám, jak se vám líbila.

💛Pravda je, že z finančního hlediska neprožíváme lehké časy. Budeme vám vděčni za jakýkoliv příspěvek na náš účet 184696902/0300. Do zprávy k převodnímu příkazu napište své jméno nebo vzkaz pro nás. Po dohodě vám můžeme vystavit darovací smlouvu.

✏️Budeme si také vážit, když připojíte svůj podpis pod petici na podporu mateřských center. Bližší informace proč a jak najdete ZDE.

❄️A poslední podnět na vás – vzhledem k situaci je ohrožena i naše tradiční Mikulášská besídka. Přemýšlíme, jak ji vzhledem k okolnostem pojmout alternativně. Vítáme také vaše nápady, jak bychom ji mohli zorganizovat, aby to bylo v souladu s bezpečnostními opatřeními. Nic neslibujeme, ale stále věříme, že něco vymyslíme.

Těšíme se, až se zase věci vrátí do starých dobrých kolejí a my budeme moci bez obav a s velkou radostí organizovat pro vás a vaše děti naše akce a aktivity, tak jak jsme všichni zvyklí.

Na viděnou a děkujeme :) 

Zpět na úvodní stranu

Zpět na jak nám můžete pomoci