Jak můžete Hvězdičce pomoci překonat těžké časy s koronavirem?

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: Akce, Vydáno dne: 21. 11. 2020

Milí přátelé a kamarádi Mateřského centra Hvězdička,

moc nás mrzí, že v době bezpečnostních opatření proti koronaviru, pro vás nemůžeme organizovat kroužky, kurzy, herničku a nejrůznější akce a aktivity.
Prosíme přečtěte si následující řádky a budeme moc rádi, když zůstanete s námi a třeba nám trochu pomůžete.

⭐️ Jsme moc rádi, že jste se všichni v tak hojném počtu zúčastnili v listopadu čarodějné stezky s Matyldou na Konopišti (v počtu 1026) a v prosinci mikulášské cesty s čertíkem Bertíkem na Sladovce na Koupadlech ( v počtu 483), které jsme pro vás organizovali jako alternativu za akce, které pro vás každoročně pořádáme. A to Halloweenský lampionový průvod a Mikulášskou besídku s pohádkou s Mikulášem, andělkou a čerty.

❤️ Velkou radost nám udělali zaslané fotografie, milé komentáře, slova chvály a poděkování, to nás velmi potěšilo.


💛Pravdou, ale je, že z finančního hlediska neprožíváme lehké časy. Budeme vám vděčni za jakýkoliv příspěvek na náš účet 184696902/0300. Do zprávy k převodnímu příkazu napište své jméno nebo vzkaz pro nás. Po dohodě vám můžeme vystavit darovací smlouvu.
 
Těšíme se, až se zase věci vrátí do starých dobrých kolejí a my budeme moci bez obav a s velkou radostí organizovat pro vás a vaše děti naše akce a aktivity, tak jak jsme všichni zvyklí.

Na viděnou a děkujeme ❤️ 

Zpět na úvodní stranu

Zpět na jak nám můžete pomoci