Jak to u nás chodí a vypadá?

Autor: Marketa Fikejzova - MC Hvezdicka <peggroch(at)quick.cz>, Téma: O nás, Vydáno dne: 16. 11. 2007Co je to mateřské centrum?

Mateřské centrum je prostor otevřený všem maminkám na mateřské dovolené a jejich dětem. Též tatínkům, babičkám, dědečkům, dalším rodinným příslušníkům a přátelům.

Kdy můžu přijít?

Kdykoliv v otevírací době - do herničky: úterý, středa a čtvrtek od 9,30 do 11,30 hod., není třeba se dopředu objednávat. Výjimkou jsou pravidelné kroužky a kurzy, kde je třeba se přihlásit předem.

Jak staré děti mohou do Hvězdičky?

Obvykle Hvězdičku navštěvují děti, které ještě nechodí do školky. Ale na kroužky, kurzy a akce chodí i děti školní. Hvězdička je přístupná všem dětem, včetně zdravotně handicapovaných, které mají v centru vždy dveře otevřené.

V rámci mateřského centra funguje řada kroužků a kurzů pro děti již od 3 měsíců až po ty školou povinné a dospěláky - např. jazykové, hudební, výtvarné, pohybové a  vzdělávací.

Jak to vypadá ve Hvězdičce?

Sídlíme v Benešově. Hernu máme v budově piaristické koleje na Masarykově náměstí 1 (vedle kostela, naproti České spořitelně). K dispozici máme místnost se skluzavkou, kde si děti hrají a výukovou místnost, kde si můžete malovat nebo si dát svačinku. Za mírný poplatek si můžete uvařit i kávu nebo čaj, případně ohřát dětem jídlo v mikrovlnce. Tělocvičnu máme v Bezručově ulici 1064, v budově Jednoty Coop (v 1. patře nad prodejnou), kde probíhají další kroužky a kurzy pro děti i dospělé a dětské oslavy. K dispozici máme velký sál jako tělocvičnu a šatnu s herním koutem.
                                                 
                                                   Herna MC Hvězdička

 Herna MC Hvězdička     Herna MC Hvězdička  

Herna MC Hvězdička     Herna MC Hvězdička

Herna MC Hvězdička     Herna MC Hvězdička 

Herna MC Hvězdička 

Tělocvična MC Hvězdička

Tělocvična MC Hvězdička     Tělocvična MC Hvězdička 

Tělocvična MC Hvězdička     Tělocvična MC Hvězdička

    

    

    

     

              
       
 Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Zpět na úvodní stranu